Fagor konveksiyonel fırın

★★★★☆

En iyi Fagor Konveksiyonel Fırın seçeneğini arıyor ancak bulamıyorsanız bulmak için doğru yerdesiniz. Belirttiğiniz özelliklere göre üretilmiş en kaliteli ürünleri sunduğumuz bu listede Fagor Konveksiyonel Fırın için en iyi teklifleri görebilirsiniz!

Her zaman seninle!

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Ne fiyat Fagor konveksiyonel fırın?

fagor konveksiyonel fırın yapısı iki parçadan oluşuyorsa, temizlenmesi özellikle kolaydır. Karıştırma ayağı ve çubuk paslanmaz çelikten yapılmışsa, temizlik tekrar daha kolaydır.

Kokteyller, milkshake, çorbalar veya dondurma: Karıştırıcıların olası kullanımları çeşitlidir. Mutfak profesyonelleri dört cihazı test etti ve farklı işlevleri denedi.

Testlerimizde, test ettiğimiz en ucuz modellerin kafeste yaprağı çevreleyen açıklıklar olduğunu gördük. Bu modeller, karışımımız sırasında püskürtülen tek modeldi - sıcak çorbayı püre ettiğimizde hoş değildi ve bir durumda tezgahtan, dolaplardan, duvardan ve kıyafetlerden çıkarmak zorunda olduğumuz çok sayıda kirli nokta bıraktık.

Aksesuarlarla uygulama alanları artar. Geçmişte, fagor konveksiyonel fırın esas olarak bir püre çubuğu olarak görülüyordu çünkü sadece ezmek için oradaydılar. Günümüzde, cihazlar bol miktarda aksesuarla satılıyor, bu yüzden neredeyse hiç sınır yok. Ek bir çırpma teli eki, pişirirken sizin için çok iş yapabilir. Öğütücü kutuları farklı meyve ve sebzeleri kesebilir. Yüksek kaliteli cihazlar ayrıca sebzelerinizi mükemmel spirallere kesen bir spiral kesiciye sahiptir. Takip maliyetlerinin mümkün olduğunca düşük tutulması için teslimat kapsamına dikkat etmelisiniz. Birçok üretici, aksesuar eksik olmadan büyük setlerde satmaktadır. Tabii ki aksesuarları da kullanmalısınız, aksi takdirde basit ahize çubukları da yeterlidir.

ESGE Online ShopESGE yıllardır sadece en iyi malzemeleri kullandı. Spiral kablo ve basit değişiklik, yüksek kaliteli bıçaklar kolay kullanım sağlar. Aksesuarların kullanımı kadar kolay olduğu unutulmamalıdır.

Tabii ki, temizlik ile de ilgilendik, sonuçta, karışım kullanımdan sonra mümkün olduğunca kolay ve tamamen çıkarılmalıdır. Tüm cihazlarda temizlik kolaydır: yıkama fırçası ve su aslında yeterlidir. Bulaşık makinesi-katı karışım ayağı için hala artı puanlar vardı.

Temel olarak, tüm fagor konveksiyonel fırın benzer şekilde yapılandırılmıştır. Çoğunlukla plastikten yapılmış, kontrol altında çok güçlü bir motor içeren uzun bir gövdeden oluşurlar. Bu, küçük bıçakları döndürmenin ayağına getirir, bu da çeşitli yiyeceklerin püre edilebileceği anlamına gelir. Hemen hemen tüm ürünlerde olduğu gibi, ürünlerin işlevleri fiyat aralıklarına göre değişir. Giriş seviyesi sınıfında, çoğunlukla tamamen plastikten oluşan ve aynı zamanda güçlü bir motoru olmayan püre çubuklar vardır. Sonuç olarak, basit ve düşük dirençli gıdalar sorun değildir. Buna karşılık, bu cihazlar elma veya katı mango gibi gıdalar için sınırlarına ulaşır. Orta menzilli karıştırıcılar, giriş seviyesi sınıfına kıyasla daha güçlü bir motorla etkileyicidir ve plastikten değil, esas olarak paslanmaz çelikten oluşur.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku